prezident

studio


CMS TV, studio COMVISION

CMS TV @ FILM STUDIO COMVISION

Studio disponuje kompletním produkčním a postprodukčním řetězcem v SD i HDTV rozlišení. Natáčíme krátké filmy, TV spoty, hudební videoklipy, prezentace firem pro veletrhy, velkoplošné projekce i pro internetové prezentace. Realizujeme vícekamerové záznamy, případně on-line přenosy koncertů a konferencí. Na vyžádání komplexně zajišťujeme také komerční inzerci a reklamu v kinech a v TV, podle možností i nadstandardní služby pro občany, například natáčení filmů a nebo převod materiálu na DVD a Blu-ray disky.

Provozovatelem vysílání CMS TV je firma Petr Horák COMERCS, Purkyňova 25, 56802 Svitavy, IČ 13175378

Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání ČR.

Z výsledků sociologického průzkumu, Svitavy 2006:

...“Místní televizní stanice je zde automatickou součástí pramenů informací, které občan dostává, a to není obvyklá situace! My jsme dělali zhruba sto výzkumů za posledních patnáct let, ale takovou roli městské televizní stanice, jakou hraje tato, bychom našli v jednom, ve dvou městech. Jinde vůbec není a nebo, pokud je, není tím nástrojem pro informování obyvatel. (Juraj Hon, Marketingová laboratoř Ostrava)

 

Zpravodajství a publicistika na CMS TV

Pravidelné vysílání jsme zahájili ve Svitavách už v roce 1997 tehdy ještě na infokanále spol. Kabel Plus, od r. 2000 vysíláme v Litomyšli, zpočátku na programu INFO spol. Intercable. později v síti kabelového operátora UPC.

Dnes provozujeme vlastní systém pro přenos do společných TV antén a distribuční vysílače v normách DVB-S a DVB-T jsou umístěny ve Svitavách a v Litomyšli, pokrytí signálem ve Svitavách a nejbližším okolí se blíží 100%, v Litomyšli aktuálně 70%. Naše pořady najdete na www.youtube.com/TheComvision ty starší také na také na www.nasetelevize.cz Zatím jsme natočili přes 6000 zpráv, reportáží, hudebních a publicistických pořadů nebo medailonů o životě a lidech z našeho kraje. Programový blok (cca 30 minut) je přístupný na samostatném kanálu 24 hodin denně a postupně se aktualizuje.