prezident

studio


Sledujte nás v TELEVIZI, na YouTube, na Facebooku i na satelitu!

Pátek, 04 Červenec 2014 18:27

Vážení diváci, připomínáme, že aktuální videa najdete vždy také na našem YouTube kanálu (klikněte ZDE) a na našem profilu na Facebooku (klikněte ZDE). Archiv (vysílali jsme) zůstává k dispozici, stejně jako přístup k odkazům na texty a printscreeny z pořadů až před rok 2000 (archivní web). Děkujeme všem pravidelným návštěvníkům!

Vysílání naší televize sledujte v kabelové televizi UPC CZ v Litomyšli a ve Svitavách, a také na 35. kanálu DVB-T v Regionálním multiplexu 5 (Svitavsko).

 

CMS TV, studio COMVISION

CMS TV @ FILM STUDIO COMVISION

Studio disponuje kompletním produkčním a postprodukčním řetězcem v SD i HDTV rozlišení. Natáčíme krátké filmy, TV spoty, hudební videoklipy, prezentace firem pro veletrhy, velkoplošné projekce i pro internetové prezentace. Realizujeme vícekamerové záznamy, případně on-line přenosy koncertů a konferencí. Na vyžádání komplexně zajišťujeme také komerční inzerci a reklamu v kinech a v TV, podle možností i nadstandardní služby pro občany, například natáčení filmů a nebo převod materiálu na DVD a Blu-ray disky.

Provozovatelem vysílání CMS TV je firma Petr Horák COMERCS, Purkyňova 25, 56802 Svitavy, IČ 13175378

Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání ČR.

Z výsledků sociologického průzkumu, Svitavy 2006:

...“Místní televizní stanice je zde automatickou součástí pramenů informací, které občan dostává, a to není obvyklá situace! My jsme dělali zhruba sto výzkumů za posledních patnáct let, ale takovou roli městské televizní stanice, jakou hraje tato, bychom našli v jednom, ve dvou městech. Jinde vůbec není a nebo, pokud je, není tím nástrojem pro informování obyvatel. (Juraj Hon, Marketingová laboratoř Ostrava)

Číst dále: CMS TV, studio COMVISION